Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

28 maja 2017

Idźcie i głoście!

 

W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii Mszą św. o g. 9.30 zakończyliśmy sześciomięsięczną peregrynację obrazu Pana Jezusa Miłosiernego po rodzinach naszej parafii. Obraz gościło u siebie 178 rodzin. W tym czasie podjęliśmy modlitwę nowenną pompejańską odprawiając trzy pełene nowenny w intencji pokoju w Syrii.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli tę inicjatywę przyjmując obraz w soim domu, Parafialnemu Zespołowi Caritas, który przygotował harmongram peregrynacji oraz Panu Markowi, który przygotował piękną podstawę pod obraz.

Dzisiaj stają się dla nas bardziej osobiste słowa Ewangelii, w której Jezus wysyła uczniów, by głosili światu Jego naukę. Modlimy się też o duchowe owoce tego czasu. 


Zdjęcia

Pielgrzymka do Lichenia

Rocznica I Komunii świętej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
173 0.17843699455261