28 maja 2017

Idźcie i głoście!

W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii Mszą św. o g. 9.30 zakończyliśmy sześciomięsięczną peregrynację obrazu Pana Jezusa Miłosiernego po rodzinach naszej parafii. Obraz gościło u siebie 178 rodzin. W tym czasie podjęliśmy modlitwę nowenną pompejańską odprawiając trzy pełene nowenny w intencji pokoju w Syrii.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli tę inicjatywę przyjmując obraz w soim domu, Parafialnemu Zespołowi Caritas, który przygotował harmongram peregrynacji oraz Panu Markowi, który przygotował piękną podstawę pod obraz.

Dzisiaj stają się dla nas bardziej osobiste słowa Ewangelii, w której Jezus wysyła uczniów, by głosili światu Jego naukę. Modlimy się też o duchowe owoce tego czasu.

Ministranci Wiele

7 Aniołów