Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

4 czerwca 2017

Idź i kochaj! Lednica!

Pięćdziesięcioosobowa grupa młodzieży z Leśniewa, Gdyni-Wielki Kack i Mrzezina uczestniczyła w sobotnim spotkaniu na Polach Lednickich - największym ogólnopolskim spotkaniu młodzieży w ciągu roku. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania były słowa "Idź i kochaj!", które mają popychać każdego młodego człowieka do okazywania sobie chrześcijańskiej miłości, którą wcześniej pozwolił się on ukochać przez Boga, o czym przypomniał w sobotę bp Grzegorz Ryś.

Na spotkanie wyruszyliśmy w sobotę o godz. 4.30, by dotrzec na miejsce około godz. 10.00. Tam była okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej oraz uczestniczeniu w punktach przygotowujących do głównej części spotkania. Lednica Młodych rozpoczęła się oficjalnie o godz. 17.00, co tradycyjnie oznajmił wybuch armaty i śpiew średniowiecznej pieśni "Bogurodzica".

O godz. 20.00 uczestniczyliśmy we Mszy św., której przewodniczył Abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański i Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Homilię wygłosił bp Grzegorz Ryś, który wezwał młodych do otwarcia na dar Duch Świętego przynoszącego miłość Boga.

W drogę powrotną wyruszyliśmy około północy, by dotrzeć do Leśniewa o godz. 6.00!

Klimat - trzeba tam być!


Zdjęcia

Pielgrzymka do Lichenia

Rocznica I Komunii świętej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
173 0.1220018863678