Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

11 czerwca 2017

W drogę z nami wyrusz, Panie!

Tradycyjnie już na odpust Trójcy Przenajświętszej wyrusza z naszej parafii pielgrzymka do sanktuarium pasyjno-maryjnego w Wejherowie. Rozłożona na dwa dni modlitwa w drodze gromadzi najbardziej wytrwałych czcicieli Pana Jezusa i Matki Najświętszej, którzy ofiarują swój czas i pielgrzymi trud zanosząc na Kalwarie Wejherowską swoje intencje.

Śpiew i cisza, radość i refleksja, rozmowy z Bogiem i między sobą - to wszystko przeplata się w czasie tej wiosennej drogi z Leśniewa do Wejherowa.

W niedzielę nasza grupa uczestniczła we msze św., której przewodniczył Bp Zbigniew Zieliński.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tegorocznej pielgrzymki począwszy od jej wcześniejszego zaplanowania, a kończąc na najdrobniejszych funkcjach spełnianych podczas drogi! Bóg zapłać! Deo gratias!


Zdjęcia

Pielgrzymka do Lichenia

Rocznica I Komunii świętej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
173 0.15818786621094