Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

15 czerwca 2017

Na chwałę Panu!

Kolejny już raz w Boże Ciało późnym popołudniem Rejonowa Diakonia Ewangelizacji Ruchu Światło-Życie związana z naszą parafią zorganizowała spotkanie rodzinne na Rynku Wejherowskim, by uczcić Pana Jezusa. Nieopodal sceny przez całe spotkanie był usytuowany "Namiot spowiedzi", gdzie można było skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Spotkanie poprowadził profesjonalnie muzyk, trębacz i wodzirej w jednej osobie - Mirosław Pawlak. Wszystko rozpoczęło się od dzwięku trąb i tradycyjnego poloneza, do którego zaproszeni zostali wszyscy obecni na Rynku.

Zapleczem gastronomicznym zajmwały się stojące przy grillu Siostry Albertynki, które w ten sposób zaznaczyły trwający w Kościele w Polsce Rok św. Brata Alberta, zbierając przy tym datki na prowadzoną przez siebie działalność. Było także stoisko z ciastami, przy którym wartę pełnił Domowy Kościół.

Wśród oprawy muzycznej znalazła się nasza parafialna Scholka "Aniołki Królowej", Zespół muzyczny z Luzina "Panu chwała", a głónym gościem był hip-hopowy Zespół "Full Power Spirit".

Nie zabrakło, oczywiście, pięknych i absorbujących zabaw dla dzieci, które angażowały się w każdą zaplanowaną atrakcję.

Całość zakończyła modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, wszak to Jezus był głównym powodem dzisiejszego spotkania. Modlitwę poprowadziła Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z Parafii Chrystusa Króla w Wejherowie.

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie tego dzisiejszego PIĘKNEGO spotkania!

Deo gratias!


Zdjęcia

Roraty 2018

Wszystkich Świętych

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
169 0.13667893409729