18 czerwca 2017

Goście z Oliwy!

Rokrocznie do każdej parafii naszej Archidiecezji udają się moderatorzy, profesorowie i klerycy Gdańskiego Seminarium Duchownego, aby towarzyszyć niedzielnej modlitwie wspólnotom parafialnym oraz prosić o wsparcie duchowe i materialne. W dzisiejszą niedzielę gościliśmy w parafii dwóch kleryków: Szymona i Wiktora, którzy studiują kolejno na piątym i czwartym roku studiów w seminarium.

Klerycy zrobili nam również niespodzianke przywiezionym przez siebie szczególnym darem. Wiedząc o naszej akcji modlitwenej "Modlitwa za kleryka", którą rozpoczynamy każdego roku w Niedzielę Dobrego Pasterza, przygotowali piękne podziękowanie z podpisami wszystkich kleryków, których indywidualnie wspierają modlitwą nasi parafianie.

Obecność kleryków w naszej parafii zawsze rodzi piękne chwile i myśli oraz pobudza do jeszcze intensywniejszej modlitwy o nowe powołania do służby Bogu.

Turniej Bolszewo-Wejherow

Sianko