Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

18 czerwca 2017

Goście z Oliwy!

Rokrocznie do każdej parafii naszej Archidiecezji udają się moderatorzy, profesorowie i klerycy Gdańskiego Seminarium Duchownego, aby towarzyszyć niedzielnej modlitwie wspólnotom parafialnym oraz prosić o wsparcie duchowe i materialne. W dzisiejszą niedzielę gościliśmy w parafii dwóch kleryków: Szymona i Wiktora, którzy studiują kolejno na piątym i czwartym roku studiów w seminarium.

Klerycy zrobili nam również niespodzianke przywiezionym przez siebie szczególnym darem. Wiedząc o naszej akcji modlitwenej "Modlitwa za kleryka", którą rozpoczynamy każdego roku w Niedzielę Dobrego Pasterza, przygotowali piękne podziękowanie z podpisami wszystkich kleryków, których indywidualnie wspierają modlitwą nasi parafianie.

Obecność kleryków w naszej parafii zawsze rodzi piękne chwile i myśli oraz pobudza do jeszcze intensywniejszej modlitwy o nowe powołania do służby Bogu.


Zdjęcia

Pielgrzymka do Lichenia

Rocznica I Komunii świętej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
173 0.14417695999146