Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

18 czerwca 2017

Specjaliści od Biblii

Dzisiaj podczas Mszy św. o g. 11.00 odbył się Finał Parafialnej Ligi Biblijnej. Inicjatywa, która trwała w naszej parafii od września ubiegłego roku do końca maja zaangażowała 14 rodzin do wnikliwego studowania Pisma Świętego. Rozwiązując testy z dziewięciu ksiąg Biblii poznawali słowo Boże, historię, wydarzenia i teologię. Dzisiaj ogłoszne zostały nazwiska rodzin, które osiągnęły najwyższy wynik punktowy, choć trzeba przyznać, że każda z rodzin biorących udział w tej inicjatywie jest na swój sposób wygrana, bo owoce tej pracy ze świętym tekstem widać na pewno w każdym domu!

Każda z rodzin otrzymała upominek w postaci dużego formatu Pisma Świętego dla rodzin wydanego przez Edycję św. Pawła - nowe tłumaczenie z języków oryginalnych. Rodziny otrzymały również dyplomy potwierdzające udział wraz z usykaną liczbą punktów. Wśród głównych nagród znalazł się laptop, rower i namiot.

Najwyżej w klasyfikacji znalazły się następujące rodziny:

I miejsce - Rodzina Okrój z Leśniewa

II miejsce - Rodzina Glembin z Domatowa

III miejsce - Rodzina Brauer z Domatowa

dodatkowe wyróżnienie:

III miejsce - Rodzina Bianga z Leśniewa

 

GRATULUJEMY!!!


Zdjęcia

Pielgrzymka do Lichenia

Rocznica I Komunii świętej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
173 0.13165712356567