18 czerwca 2017

Specjaliści od Biblii

Dzisiaj podczas Mszy św. o g. 11.00 odbył się Finał Parafialnej Ligi Biblijnej. Inicjatywa, która trwała w naszej parafii od września ubiegłego roku do końca maja zaangażowała 14 rodzin do wnikliwego studowania Pisma Świętego. Rozwiązując testy z dziewięciu ksiąg Biblii poznawali słowo Boże, historię, wydarzenia i teologię. Dzisiaj ogłoszne zostały nazwiska rodzin, które osiągnęły najwyższy wynik punktowy, choć trzeba przyznać, że każda z rodzin biorących udział w tej inicjatywie jest na swój sposób wygrana, bo owoce tej pracy ze świętym tekstem widać na pewno w każdym domu!

Każda z rodzin otrzymała upominek w postaci dużego formatu Pisma Świętego dla rodzin wydanego przez Edycję św. Pawła - nowe tłumaczenie z języków oryginalnych. Rodziny otrzymały również dyplomy potwierdzające udział wraz z usykaną liczbą punktów. Wśród głównych nagród znalazł się laptop, rower i namiot.

Najwyżej w klasyfikacji znalazły się następujące rodziny:

I miejsce - Rodzina Okrój z Leśniewa

II miejsce - Rodzina Glembin z Domatowa