24 czerwca 2017

Odpustowa uroczystość

W sobotę po Uroczystości Serca Pana Jezusa w kalendarzu liturgicznym wspominamy Niepokalane Serce Maryi. Jest to dzień naszego parafialnego odpustu.

Słowo Boże wygłosił i sumę odpustową o g. 11.00 celebrował Ks. Paweł Pieper, wikariusz Parafii św. Brata Alberta w Gdańsku-Przymorzu. Ks. Paweł znany jest naszej parafii z rekolekcji wielkopostnych, które w tym roku u nas prowadził.

Część druga świętowania dla dzieci w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie, gdzie zaplanowane jest ognisko i turniej gier planszowych.

XXIV WMM Gdańsk Osowa

173 0.14529919624329