22 września 2017

Modlitewna wspólnota młodzieżowa

zaprasza na spotkania w każdy piątek!

Młodzieżowa wspólnota modlitewna jest propozycją skierowaną do młodzieży gimnazjalnej i licealnej, która nie chce by ich wiara kończyła się jedynie na udziale w niedzielnej Mszy Świętej.  W ramach spotkań adorujemy Najświętszy Sakrament, rozważamy Słowo Boże. Raz w miesiącu jest też spotkanie formacyjne. Uczestniczymy w Wieczorach Modlitwy Młodych i innych ważnych wydarzeniach młodzieżowych naszej diecezji. Zachęcamy młodzież z klas gimnazjalnych i szkół średnich, by dołączyli do nas!

Spotkania piątki g.19.00

171 0.22968196868896