Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

22 września 2017

Modlitewna wspólnota młodzieżowa

zaprasza na spotkania w każdy piątek!

Młodzieżowa wspólnota modlitewna jest propozycją skierowaną do młodzieży gimnazjalnej i licealnej, która nie chce by ich wiara kończyła się jedynie na udziale w niedzielnej Mszy Świętej.  W ramach spotkań adorujemy Najświętszy Sakrament, rozważamy Słowo Boże. Raz w miesiącu jest też spotkanie formacyjne. Uczestniczymy w Wieczorach Modlitwy Młodych i innych ważnych wydarzeniach młodzieżowych naszej diecezji. Zachęcamy młodzież z klas gimnazjalnych i szkół średnich, by dołączyli do nas!

Spotkania piątki g.19.00


Zdjęcia

Różaniec dla dzieci

Rekolekcje dla bierzmowanych PUCK

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
167 0.10383605957031