2 stycznia 2018

Nowe inwestycje!

Na rok 2018 zaplanowaliśmy zamontowanie w naszym kościele nowego instrumentu muzycznego. Mają to być wirtualne organy elektroniczne firmy Magnus wraz z prospektem piszczałkowym. Koszt to ponad 90 tysięcy złotych.

Szczegółowe wyposażenie
• Kontuar typu „Fughetta”
• 2 manuały 61 klawiszy (5 oktaw)
• 7 przycisków manuałowych setzera (grawerowane)
• Setzer (160 wolnych kombinacji)
• Klawiatura pedałowa (30 klawiszy, norma BDO – wklęsły i równoległy układ klawiszy)
• Pedał żaluzji
• Włączniki rejestrowe z sygnalizacją LED (32)
• Wyświetlacz LCD 2x16 znaków
• Ławka o regulowanej wysokości z okrągłym profilem przednim
• Bezcieniowe, automatyczne oświetlenie pedału i statywu nutowego
• Wykonanie z litego drewna
• EasyOn system
• Nagłośnienie zewnętrzne: kolumny Harmony I (4)
• Osprzęt elektroniczny, licencje na oprogramowanie etc.
• Wirtualny model organów  • Piszczałki organowe z cynku, labia wykonane z cyny.

W związku ze zbliżającą się kolędą Ks. Proboszcz zwraca się z prośbą do wszystkich Parafia, którzy chcą i mogą o dodatkowe ofiary na ten cel.

Wizyta kleryka

Festyn Parafialny