Numer konta:
12 8349 0002 0002 2969 2000 0010

25 marca 2020

Informacje ks. Proboszcza

W związku z wydaniem przez Rząd RP nowych rozporządzeń, mających na celu zahamowanie epidemii koronawirusa, przedstawionych podczas wczorajszej konferencji prasowej informuję, że obecnie w czasie Mszy św. może uczestniczyć zaledwie 5 osób. Mając na uwadze zdrowie i życie wszystkich Parafian proszę o zastosowanie się do tych zarządzeń.

W naszym kościele od dzisiaj będą odprawiane w ciągu tego tygodnia (środa, czwartek i piątek) dwie Msze św., o g. 18.00 i 18,30; w niedzielę, na dzień dzisiejszy bez zmian.

Wejście do kościoła tylko od strony zakrystii i tylko 5 osób, przede wszystkim tych, którzy zamówili na dany dzień intencję mszalną.

Planowanie i organizowanie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas trzecich będzie uzależnione od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz wytycznych władz państwowych i kościelnych.

Serdecznie pozdrawiam Wszystkich Parafian. Tęsknię za Wami i łączę się z Wami Wszystkimi w modlitwie. Zachęcam do uczestnictwa poprzez różnorakie media we Mszach św., nabożeństwach wielkopostnych, rekolekcjach. Zachęcam też do indywidualnej i rodzinnej modlitwy, szczególnie prosząc Miłosiernego Boga o wygaśnięcie epidemii i za tych wszystkich, którzy z nią walczą.

Do usłyszenia i do zobaczenia w lepszej rzeczywistości. Na bieżąco będziemy przekazywać istotne informacje.

ks. Kazimierz.

Wykaz Mszy św. w tym tygodniu o g. 18.30:

Środa 25.03.2020+ rodz. Antoniego i Irenę Bigott; Józefa i Gertrudę Błaszk, siostrę Irenę, bratanka Daniela.

Czwartek 26.03.2020 + rodziców Stanisławę i Antoniego Blaszke.

Piątek 27.03.2020+ rodziców Białk Marię i Alfonsa i brata Andrzeja.

Koronawirus

Wspomnienie wiernych zmarłych