Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

Numer konta:
12 8349 0002 0002 2969 2000 0010

30 kwietnia 2020

Ogłoszenie rodziców dzieci komunijnych.

Po spotkaniu rady rodziców dzieci pierwszokomunijnych postanowiono:

Na każdej mszy komunijnej będzie obecny organista, kwiaciarnia zatroszczy się o stosowny wystrój kościoła, obecny będzie również pan fotograf, który wykona zdjęcia podczas uroczystości. Odbiór zdjęć trzeba będzie dokonać osobiście w zakładzie u fotografa w Pucku (pan Amadeusz). Za zdjęcia trzeba będzie zapłacić we własnym zakresie. Po mszy każde dziecko otrzyma pamiątkę Pierwszej Komuni Świętej, natomiast poświęcenie tych pamiątek nastąpi dopiero wówczas, gdy wszystkie dzieci przystąpią do Pierwszej Komuni Św a przepisy sanitarne będą pozwalały na zorganizowanie większych uroczystości. Jeśli pozwolą warunki techniczne każda msza komunijna będzie transmitowana. Komunie 5 osobowe będą odbywać się w terminach podanych przez księdza Proboszcza. Wspólna Komunia dzieci odbędzie się we wrześniu, o ile przepisy sanitarne będą pozwalały na zorganizowanie dużych uroczystości kościelnych w naszej parafii. 
Organista, kwiaciarnia, pamiątka, intencje mszalne dar dla parafii będą opłacone ze składek.


Zdjęcia

Pożegnanie ks.Pawła

Odpust

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
168 0.16443014144897