Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 58 673 89 94

e-mail: skazek5@wp.pl

Numer konta:
12 8349 0002 0002 2969 2000 0010

5 stycznia 2021

Informacja ks. Proboszcza

UWAGA!!!

W związku z doniesieniami do Sanepidu, jakoby w naszym kościele nie były przestrzegane przepisy sanitarne i ilościowe uprzejmie przypominam, że zgodnie z przepisami obowiązują ograniczenia co do ilości osób przebywających w kościele. Uprzejmie proszę o zajmowanie miejsc oznaczonych białym paskiem. Jeżeli we Mszy św. będzie uczestniczyło więcej osób, bardzo prosimy, aby uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła z zachowaniem wymaganej odległości i w maseczkach. Przypominam, że przy każdym wejściu do kościoła znajduje się płyn dezynfekcyjny z którego należy korzystać. We wnętrzu kościoła obowiązują maseczki zakładane na usta i nos. Proszę do tych zaleceń się stosować!!! Przypominam także, że istnieje możliwość przyjmowania Komunii św. na rękę.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dużo zdrowia i jak najszybszego zakończenia pandemii Coronawirusa.

 

 

Ks. Kazimierz Synak – Proboszcz Parafii.

 

 

 


Zdjęcia

Pożegnanie ks.Pawła

Odpust

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
170 0.093299150466919