Numer konta:

5 stycznia 2021

Informacja ks. Proboszcza

UWAGA!!!

W związku z doniesieniami do Sanepidu, jakoby w naszym kościele nie były przestrzegane przepisy sanitarne i ilościowe uprzejmie przypominam, że zgodnie z przepisami obowiązują ograniczenia co do ilości osób przebywających w kościele. Uprzejmie proszę o zajmowanie miejsc oznaczonych białym paskiem. Jeżeli we Mszy św. będzie uczestniczyło więcej osób, bardzo prosimy, aby uczestniczyć we Mszy św. na zewnątrz kościoła z zachowaniem wymaganej odległości i w maseczkach. Przypominam, że przy każdym wejściu do kościoła znajduje się płyn dezynfekcyjny z którego należy korzystać. We wnętrzu kościoła obowiązują maseczki zakładane na usta i nos. Proszę do tych zaleceń się stosować!!! Przypominam także, że istnieje możliwość przyjmowania Komunii św. na rękę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dużo zdrowia i jak najszybszego zakończenia pandemii Coronawirusa.

Ks. Kazimierz Synak – Proboszcz Parafii.

Pożegnanie ks.Pawła

Odpust