Diakonia Ewangelizacji

Wspólnota związana z naszą parafią poprzez Ruch Światło-Życie w ramach którego funkcjonuje. Celem DE jest służba w głoszeniu Ewangelii poprzez różne inicjatywy. W skład wspólnoty wchodzą głównie małżeństwa, ale wspólnota jest otwarta również na osoby indywidualne, które chcą szerzyć Dobrą Nowinę innym. Spotkania wspólnoty odbywają się kilka razy w roku. Do zadań Diakonii Ewangelizacji należy m. in. przygotowywanie comiesięcznych spotkań modlitewnych dla małżeństw oraz organizacja spotkania ewangelizacyjnego, które odbywa się każdego roku na Rynku Wejherowskim. Wszystkich, którzy chciliby przyłączyć się do robienia Bożych szaleństw z miłości do Jezusa, zapraszamy! Kontakt z ks. Krzysztofem.

Ministranci Wiele

7 Aniołów