Oaza młodzieży

Oaza młodzieży – jest propozycją skierowaną do młodzieży gimnazjalnej i licealnej, która nie chce by ich wiara kończyła się jedynie na udziale w niedzielnej mszy świętej. Oaza należy w swoich korzeniach do Ruchu Światło-Życie, a jej celem jest zbliżenie młodych do rzeczywistego spotkania z Bogiem poprzez oparcie we wspólnocie, umiłowanie liturgii oraz Pisma Świętego. W naszej parafii Oaza młodzieży dopiero powstaje, więc zachęcamy młodzież z ostatnich klas gimnazjalnych i szkół średnich, by dołączyli do nas!

Finał Parafialnej Ligii Biblijnej

Klerycy w naszej parafii