Wieczory z Biblią w ręku - Krąg Biblijny

Stanowi propozycję dla osób dorosłych, które chciałyby bliżej poznać Biblię i nauczyć się żyć słowem w niej zawartym, a więc słuchać tego, co mówi do człowieka Bóg, a także odpowiadać na doświadczenie słowa Bożego poprzez modlitwę świętym tekstem. Spotkania Kręgu biblijnego mają charakter otwarty i niezobowiązujący, choć po doświadczeniu słowa Bożego bardzo uzależniający. Spotkania o charakterze biblijnym odbywają się raz w tygodniu w środę o g. 19:30 w kościele i noszą tytuł "Wieczór z Biblią w ręku".