Na czym polega?

"Parafialna Liga Biblijna" jest inicjatywą, której celem jest popularyzowanie czytania Pisma Świętego. Liga 2016/2017 ruszyła w naszej parafii 18 września 2016 roku i potrwa do 18 czerwca 2017 roku. Zgłoszone do Ligii rodziny, których jest 14, co 4 tygodnie - według dostępnego harmonogramu - odpowiadają pisemnie na otrzymane pytania dotyczące wybranej księgi Pisma Świętego. Kartę z odpowiedziami każda rodzina wymienia na kolejny zestaw pytań.

W Parafialnej Lidze Biblijnej mogą brać udział rodziny mieszkające na terenia naszej parafii. Wśród przewidzian nagród głównych jest komputer i rower. O odpowiednim miejscu decyduje suma punktów ze wszystkich etapów konkursu.

Po zakończeniu każdego etapu na naszej stronie można zapoznać się z pytaniami, na które rodziny musiały udzielić odpowiedzi. Na naszej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń przy kościele można również zobaczyć aktualne wyniki PLB.

Sianko

Roratnie kakao :)