15 czerwca 2017

Zagrody nasze widzieć przychodzi!

W czwartek po Uroczystości Trójcy Przenajświętszej w Kościele obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tego dnia w uroczystej procesji Jezus Eucharystyczny przemierza ulice miast i wsi, a my mamy możliwość publicznego wyznania naszej wiary - uznania Go za Boga i Pana.

Msza św. o g. 11.00 zgromadziła licznie naszych parafian, którzy w procesji przeszli do czterech przygotowanych ołtarzy.

Uroczystość zakończyliśmy śpiewem hymnu "Ciebie, Boga, wysławiamy".