Parafialny Zespół Caritas

Wspólnota ludzi o wrażliwych sercach, którzy poświęcają swój czas, by czynić dobro w środowisku, w którym żyją. Powstał w naszej parafii na fundamencie istniejącej wcześniej Grupy Dobroczynności. Całoroczne akcje charytatywne wymagają często niewidocznej pracy, a przede wszystkim chęci poświęcenia swojego wolnego czasu. Wśród zadań PZC znajduje się m.in. organizacja październikowego „Balu świętych” i lutowego Dnia Chorego, adwentowa zbiórka słodyczy, wielkopostna akcja „Koszyk wielkanocny”, wakacyjna akcja „Tornister pełen uśmiechów”,  kakao adwentowe… PZC zaprasza do pomocy wszystkich chętnych.