Scholka "Aniołki Królowej"

Scholka dziecięca „Aniołki Królowej” to wspólnota licząca obecnie 27 dzieci. Powstała w roku 2014 i w założeniu ma ubogacać modlitwę w czasie Msze święte z udziałem dzieci, które odbywają się w naszej Parafii każdej niedzieli o godz. 11.00. Regularnie w czasie Mszy świętej Scholka śpiewa od stycznia 2015 roku.

Dzieci należące do Scholki są uczniami szkoły podstawowej. Spotykają się systematycznie w każda sobotę ćwicząc nowy repertuar pieśni dostosowany do obchodzonego okresu liturgicznego i przypadających uroczystości. Od Świąt Wielkanocnych 2016 Scholka występuje w charakterystycznych strojach liturgicznych zakupionych dzięki ofiarności parafian.

Naszą dziecięcą, rozśpiewaną wspólnotę od strony muzycznej prowadzi Pan Sławomir Okoń wraz ze swoja córką Oliwią Okoń.