Zespół muzyczny

Jest grupą składającą się z dziewięciu osób o zróżnicowanym przedziale wiekowym – młodsi i starsi razem ze sobą tworzą piękny zespół. Powstał z pragnienia ubogacania modlitwy liturgicznej i pozaliturgicznej śpiewem.

Wśród instrumentów jakie usłyszeć można w naszym zespole są gitary akustyczne, akordeon, keyboard oraz bębny afrykańskie.

Zespół muzyczny w naszej parafii jest aktywny podczas wszystkich ważnych uroczystości liturgicznych prezentując piękny poziom śpiewu i gry, a przede wszystkim oddania Panu Bogu. Zespół ubogaca również śpiewem i grą każdorazową pieszą pielgrzymkę do Wejherowa czy do Swarzewa. Głównym jednak obszarem pracy Zespołu muzycznego jest przygotowywanie muzycznej strony adoracji prowadzonych w naszej parafii w każdy wtorek o g. 19.30.

Finał Parafialnej Ligii Biblijnej

Klerycy w naszej parafii