Konkurs wielkanocny

Tradycyjny Konkurs z okazji Świąt Wielkanocnych jest ogłaszany w naszej parafii w I Niedzielę Wielkiego Postu, a kończy się kilka dni przed rozpoczeciem Wielkiego Tygodnia. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu świątecznego zgodnego z podanym tematem i według ogłoszonych wytycznych. Nie ma potrzeby wcześniejszego zapisywania się do udziału w konkursie. Formą zapisu jest dostarczenie zgodnej z tematem pracy.

Ogłoszenie wyników następuje w Niedzielę Zmartwychwstania podczas Mszy świętej z udziałem dzieci o g. 11:00.

Konkurs 2015 - Komplet sześciu własnoręcznie wykonanych pisanek w etui

Konkurs 2016 - Przestrzenny baranek paschalny