Niedziela

8.00; 9.30; 11.00 (z udziałem dzieci); 16.00

Pon.-pt.

18.00; 18.30

Sobota

16.00; 17.00 (liturgia niedzielna)

W naszej parafii nie ma stałych godzin urzędowania kancelarii, jednak księża pozostają do dyspozycji, gdy wymagają tego okoliczności. Ponadto ksiądz jest obecny i dyspozycyjny zawsze po Mszy św. wieczornej.

Gdyby jakaś sprawa wymagała dłuższego czasu np. w przypadku formalności związanych ze ślubem, prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania: osobiste, telefoniczne lub drogą mailową.

Bardzo prosimy o kontakt do Ks. Wikariusza pod nr. tel. 513247088

Adres:
ul. Kościelna 12
84-106 Leśniewo
tel. 533 870 969 / tel. Ks. Wikariusz 513 247 088

e-mail: skazek5@wp.pl

Numer konta:
12 8349 0002 0002 2969 2000 0010

Duszpasterze - obecnie pracujący

  • Ks. Kan. Sławomir Drzeżdżon

    Proboszcz - od 15 maja 2022 r.

    Od 27.06.1996 r. wikariusz w Jastarni w parafii pw. Nawiedzenia NMP następnie od 22.06.2002 r. w par. św. Jadwigi Królowej w Gdańsku Oruni. Z kolei do sierpnia 2012 r. w parafii św. o. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie. W tymże roku zostaje kapelanem Abp Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia. W 2014 r. powołany na kapelana szpitala Marynarki Wojennej i wicedyrektora wydziału katechetycznego. Pomoc duszpasterska w 2014 r. w parafii św. Stanisława Kostki w Gdańsku Oliwie. W roku 2015 służy w parafii katedralnej w Gdańsku Oliwie. Od czerwca 2016 do 2020 pracował w parafii św. Brygidy w Gdańsku. Następnie od 2020 do 2022 administrator parafii pw. Trójcy Świętej w Gdyni-Dąbrowie.

    Data ur.: 15 czerwca 1971 r.

    Data święceń: 22 czerwca 1996 r.

    Parafia rodzinna: św. Michała Archanioła w Starzynie


  • Ks. Bartłomiej Wacławek


Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • śp. Ks. Kazimierz Synak

    Proboszcz od 1 sierpnia 2005 r.  do 21 kwietnia 2022 r.

    Data ur.: 28 sierpnia 1956 r.

    Data święceń: 30 maja 1982 r.

    Imieniny: 4 marca

    Parafia rodzinna: Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Śliwicach (diecezja pelplińska)


  • Ks. Krzysztof Sieniawski

    Wikariusz od 1 lipca 2014 r.  do 30 czerwca 2017 r.

    Data ur.: 27 stycznia 1989 r.

    Data święceń: 24 maja 2014 r.

    Imieniny: 25 lipca

    Parafia rodzinna: Matki Boskiej Bolesnej w Gdańsku


  • Ks. Henryk Zieliński

    Proboszcz od 8 października 1995 r.  do 30 lipca 2005 r.

    Data święceń: 17 maja 1986 r.


  • śp. Ks. Zbigniew Krzewina

    Proboszcz od 21 października 1977 r.  do 25 października 1992 r.


  • Ks. Jan Meller

    Proboszcz od 1 października 1992 r.  do 7 października 1995 r.

    Data ur.: 4 lutego 1941 r.

    Data święceń: 21 maja 1972 r.

    Imieniny: 24 czerwca



Zdjęcia

Pomnik śp. ks. Zbigniewa Krzewiny

Odnowienie krzyża misyjnego

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
169 0.08292293548584