XI Niedziela zwykła

18 czerwca 2017

1. Gościmy dzisiaj w naszej Parafii kleryków z Gdańskiego Seminarium Duchownego, którzy będą opowiadać o życiu seminaryjnym. Jest to doroczny dzień zbiórki ofiar na utrzymanie naszego seminarium w Gdańsku-Oliwie.
  2. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przebieg procesji Bożego Ciała, szczególnie dziękujemy Paniom i Panom niosącym chorągwie, feretrony, strażakom, dzieciom sypiącym kwiaty, osobom sprzątającym kościół, Panu Organiście, Radzie Parafialnej, całej służbie liturgicznej, dzieciom komunijnym, osobom, które przygotowały ołtarze, składającym ofiary na kwiaty do ołtarzy, wszystkim, którzy przystroili domy i wszystkim czynnie uczestniczącym w procesji.
  3. Trwa Oktawa Bożego Ciała, procesje do piątku włącznie na zakończenie Mszy św. o g. 18.00.  Zachęcamy do udziału w Oktawie Bożego Ciała.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Zespół muzyczny we wtorek o g. 19.30. Zapraszamy!
  5. Ostatni przed wakacjami "Wieczór z Biblią w ręku" w środę o g. 19.30.
  6. W czwartek przed odpustem  będziemy odwiedzać chorych od g. 10.00. Nowych chorych prosimy zgłaszać dzisiaj po Mszach św. w zakrystii. Spowiedź przed odpustem i na zakończenie roku szkolnego w kościele – g. 17.00.
  7. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o g. 8.30 dla wszystkich dzieci naszej Parafii.
  8. Zbiórka ministrancka w piątek o g. 17.00.
  9. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O g. 18.00 Msza św. z procesją i zakończenie Oktawy Bożego Ciała.
  10. Sobota jest dniem naszego odpustu Parafialnego ku czci Niepokalanego Serca Maryi Panny. Msze święte o g. 9.00 i Suma odpustowa z procesją o g. 11.00. Odpust to Uroczystość całej Parafii. Zachęcamy do licznego udziału we Mszy świętej odpustowej. Prosimy o udział w procesji odpustowej między innymi dziewczynki sypiące kwiaty, a także dzieci komunijne.
  11. Z okazji sobotniego odpustu Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkie dzieci na organizowane z tej okazji ognisko oraz popołudnie pełne gier planszowych. Wspólna zabawa na terenie Wiejskiego Klubu Kultury w Leśniewie od godz. 15.00.
  12. W sobotę o 17.00 Msza św. z Liturgią niedzielną.
  13. W przyszłą niedzielę opóźniona taca remontowa.
  14. Zapowiedzi: Miedziak Kamil i Różek Dorota zap.II, Myślisz Sławomir i Selke Joanna zap.I, Konior Krystian i Szymańska Karolina zap.I.
  15. Przed kościołem rozprowadzany jest Gość Niedzielny, MG Niedzielny z najnowszą płytką Arki Noego i Tygodnik informacyjny.
  16. W przyszłą niedzielę będzie do nabycia kolejny numer naszej parafialnej gazetki "Echo Serca".

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Finał Parafialnej Ligii Biblijnej