XV Niedziela Zwykła

15 lipca 2018

1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy g. 19.00.
  2. W sobotę o 17.00 Msza św. z Liturgią niedzielną i udzieleniem Sakramentu Chrztu Św. Chrzty prosimy zgłaszać w tygodniu w Biurze Parafialnym.
  3. W przyszłą niedzielę Msze św. jak zwykle.
  4. Przed kościołem rozprowadzany jest Gość Niedzielny.
  5. Spotkanie organizacyjne dla ministrantów i lektorów wraz z rodzicami przed wyjazdem na Mazury w środę na g.20.00. Prosimy o zabranie numeru Pesel dziecka.
  6. Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej parafialnej akcji charytatywnej. Zwyczajem lat ubiegłych Caritas Archidiecezji Gdańskiej organizuje akcję "Tornister pełen uśmiechów". Włączamy się w tę akcję wraz z Parafialnym Zespołem Caritas W przyszłą niedzielę będzie można odebrać przy zakrystii pusty tornister (mamy ich około 30), który wypełniamy przyborami i pomocami szkolnymi i zwracamy na plebanię, lub do zakrystii do 12 sierpnia (niedziela). Tornistry wraz z wyposażeniem trafią do dzieci z rodzin ubogich, tym razem na Ukrainę i Białoruś! Zachęcamy do tej akcji osoby indywidualne, rodziny i grupy sąsiedzkie. Tornistry będzie wydawane przez PZC. Nadto do kosza przy obrazie Matki Bożej można składać drobne i większe przybory szkolne (bloki, zeszyty, piórniki, kredki, flamastry, plastelinę, wycinanki, kleje, długopisy i wszystko co dziecku przydaje się w szkole). Każda, nawet najbardziej drobna rzecz, przyda się dzieciom! Zachęcamy!

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Wizyta kleryka