XXVIII Niedziela zwykła

15 października 2017

1. Różaniec w tygodniu od poniedziałku -  piątku dla dorosłych po Mszy św. o g. 18.00, w sobotę g.16.00, w niedzielę g. 9.30 prowadzą Róże Różańcowe. Różaniec dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek g.17.00. Zachęcamy do licznego udziału w Nabożeństwach Różańcowych, a młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i dzieciom komunijnym przypominamy o obowiązku udziału w nabożeństwach różańcowych.
2. Spotkanie szkolnego koła caritas we wtorek o g 19.00 w salce.
3. W środę Różaniec z Nowenną do MB N Pomocy po Mszy św. o g. 18.00.
4. W środę zapraszamy do salki przy kościele o g 19.30 na „Wieczór z Biblią w ręku!”
5. Spotkanie scholki w sobotę g.10.00.
6. W sobotę o g. 17.00 Msza św. z liturgią niedzielną i udzieleniem Sakramentu Chrztu św. Chrzty prosimy zgłaszać w tygodniu w Biurze Parafialnym.
7. Przed kościołem rozprowadzany jest Gość Niedzielny.
8. Do środy trwają zapisy na Wieczór Modlitwy Młodych do Gdańska, koszt 10 zł zapisy u ks. Pawła. Wyjazd w piątek o 18.30.
9. Zbliża się Listopad: to miesiąc pamięci o zmarłych, w naszych modlitwach polecamy Bogu wszystkich, którzy już zakończyli ziemskie pielgrzymowanie. Włączamy się w modlitwę Kościoła. Tradycyjnie kartki z imionami zmarłych na zdrowaśki i Mszę Zbiorową, którą odprawimy  3 listopada o g. 19.00 w intencji Zmarłych, wraz z ofiarą możemy składać codziennie do koszyków wystawionych na bocznych ołtarzach. Wypominki roczne w wysokości 30 zł od osoby, możemy składać w zakrystii i w kancelarii parafialnej.
10. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na fundusz stypendialny dla młodzieży. Zebraliśmy 1430 zł.  Bóg zapłać, za składane dzisiaj ofiary na tacę remontową.
11. W odpowiedzi na prośbę Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego, w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Meksyku. O przeprowadzenie tej zbiórki prosimy nasz Parafialny Zespół Caritas. Natomiast taca jest przeznaczona na potrzeby misji.
12. Za tydzień do nabycia będzie nowy numer Echa Serca, a w nim im. inn. o Leśniewskich Aniołach miłosierdzia, o tym czy warto modlić się na różańcu oraz specjalna modlitwa do odmawiania w domu za tych co odeszli z naszej Parafii w ostatnim roku.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

167 0.140291929245