XIX Niedziela Zwykła

13 sierpnia 2017

1.           Bóg zapłać za ofiary dzisiaj składane na tacę remontową.
2.           We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 8.00, 9.30, 11.00 i 16.00. W czasie każdej Mszy św. błogosławieństwo zbóż, ziół i owoców.
3.           W środę o g. 19.00 Nowenna do MBN Pomocy.
4.           W sobotę Msza św. z liturgią niedzielną g. 17.00 i udzieleniem Sakramentu Chrztu św. Chrzty prosimy zgłaszać w tygodniu w Biurze Parafialnym.
5.           Przed kościołem rozprowadzany jest Gość Niedzielny i Mały Pielgrzym.
6.           Wraz z Grupą Caritas naszej parafii zapraszamy do wsparcia dzieci z uboższych rodzin. Do kosza przy obrazie Matki Bożej można składać różnego rodzaju przybory szkolne, które następnie rozdzielimy według potrzeby. Można składać zeszyty, bloki, flamastry, piórniki, kredki, farbki, długopisy, plastelinę i inne przydatne w szkole przybory. Za wsparcie tej akcji z serca dziękujemy.
7.           Zapowiedzi przedślubne:
•             Kasprzyński Jakub i Wicka Natalia zap. I. ; Bianga Krzysztof i Góral Ewelina zap. I.
•             Bradtke Krzysztof i Willner Sandra zap.I.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Ministranci Wiele